Kurumsal

TAŞIMACILIKTA GÜVENİLİR ÇÖZÜMLER SUNUYORUZ

tüm taşımacılık ihtiyaçlarınız için uzman kadro

1
Özellikle İstanbul gibi çok büyük ve kalabalık bir kentte iş yerlerinin ve öğrencilerinin trafik istemeseler de, korkulu rüyalarından birisidir.Çalışanların iş yerlerine,öğrencilerin okullarına zamanında yetişmeleri neredeyse imkansızdır.Lojistik Turizm kaliteli ve mükemmel kadrosu, güçlü referanslarıyla bu sorunu ortadan kaldırır. Lojistik Turizm’in taşımacılığını yaptığı hiçbir firma bu sorunla kesinlikle karşılaşmamaktadır.
Firmaların,yoğun ve kalabalık İstanbul trafiğinde meydana gelebilecek servis aksamaları için Lojistik Turizm “Operasyon Denetleme Grubu” nu kurmuştur.Bu sayede servis aksamalarında gereken önlemler hiçbir sorun çıkmadan anında alınabilmektedir.

Lojistik Turizm özel olarak hazırlanmış uzman kadrosuyla fabrikalara,okullara,özel kuruluşlara ve kamu kuruluşlarına servis taşıma işini hatasız sunmaktadır. Personel taşıma konusunda bölgemizin şartlarını iyi bilen tecrübeli ve seçkin bir kadroya sahibiz.

Taşıma sektöründe bilindiği gibi işi bilmeyen bir çok insan istihdam etmektedir.Gerçekte mesleği başka olan fakat taşımacılık işini ek iş olarak yapan bir çok firma sektörümüzü ve sizleri olumsuz olarak etkilemektedir.Personel taşıma sektöründe,bizlerin 25 yıllık geçmişi vardır.Sektörün aslında çok hassas bir konu olduğunun bilincindeyiz.Araçların modeli,konforu,sürücü kalitesi ve araçların İl Trafik Komisyonu’nun istediği şartlarda olması en çok dikkat ettiğimiz konulardır.

Personelinizin iş yerine zamanında gelip gitmesi ve yüksek motivasyonla işe başlamasının iş yerindeki verimi olumlu yönde etkileyeceği aşikardır.

Ayrıca yaptığımız özel taşımacılık konusunda da çok deneyimli ve eğitimli personelimiz sayesinde, diyaliz, yara tedavi merkezleri ve her türlü hasta nakil işlerini de başarıyla yürütmekteyiz.

3
KALİTEMİZKALİTEMİZKALİTEMİZKALİTEMİZKALİTEMİZKALİTEMİZ   KALİTEMİZKALİTEMİZKALİTEMİZKALİTEMİZKALİTEMİZV   KALİTEMİZ
4
Filomuzda;

  • 50 adet okul taşıtı
  • 22 adet 17 kişilik minibüs
  • 20 adet panelvan araç
  • 10 adet 45 kişilik otobüs
  • 10 adet 10 tonluk kamyon
  • 8 adet hasta nakil ambulansı

bulunmaktadır.

895 Bitmiş Proje
468 Çalışılan Firma
118 Araç Sayısı
105 Takım Üyesi