Hakkımızda

Şirketimizin kökeni 1980 li yıllara dayanmaktadır. İstanbul da personel servisi , öğrenci servisi, hasta servisleri ve otogar yolcu servislerinin ilk uygulayıcısı ve kurucusudur,  şirketimiz İBB  ve İstanbul Valiliği ulaştırma birimleriyle köklü çözümler üreterek bu konularda projeler sunmuştur.

İstanbul da servis taşımacılığı konusunda örgütlü çalışma kapsamında çeşitli kuruluşlarla çalışarak , İTO da sektörümüzün temsil edilmesi konusunda büyük mücadeleler vermiştir.Bu çalışmalar sonucunda bugün sektörümüzde artık, her önüne gelen servis taşımacılığı yapamamaktadır.

Sektörümüzde çalışan personelin belgelenmesi ve eğitimleri konusunda sürekli olarak çalışmalarımız devam etmektedir.

Dededen kalan mesleğimizde Türkiye Cumhuriyetinin  kuruluş dönemlerinden beri taşıma hizmetlerimiz aileden kalma bilgi ve tecrübelerimizle devam etmektedir.

Nakliye ve Lojistik konularında da zengin araç parkımız ve İSSG belgeli elemanlarımızla, her türlü taşıma işlerimiz devam etmektedir, özellikle taşıma şirketlerinin taşımaktan çekindiği , hassas cihaz ve elektronik malzeme taşıma konusunda yurt dışı eğitimi almış teknisyenlerimizle bu taşımaları sorunsuz yapmaktayız.

HEDEF VE İLKELER
LOJİSTİK HİZMETLERİ
  • Şirketimiz server ve elektronik cihaz taşıması konusunda yurt dışı eğitimi almış teknik elemanlarla bu işi yapmaktadır.
  • IT odası ve server kabinetlerinin demontaj ve montaj işlerini yaparak en sağlıklı şekilde taşınması konusunda uzman bir kadroya sahiptir.
  • Ofis taşıması konusunda paket çözümler üreterek hizmetimizi en iyi şekilde yapmaktayız.
PERSONEL TAŞIMA
  • Bu konuda Lojistik Turizm olarak tek hedefimiz var, İstanbul trafiğinde geçirilen zamanı en aza indirmek ve personeli iş yerlerine enerjileri yerinde ve moralleri yüksek ulaştırmaktır.
  • En yeni teknolojileri kullanarak yüksek model araçlarla, eğitimli tüm evrak ve belgeleri tam sürücü kardeşlerimizle yolumuza devam etmekteyiz.