Kurucumuzun Mesajı

Merhaba,

Cumhuriyetimizin ilk yıllarından beri dedelerimizin başlattığı taşıma sektörünün 3 . nesili olan bizler ülkemizin Dünya çapında başarılarına destek olmak için buradayız. Kimsenin taşıyamadığı tonajlarda ve hassasiyetlerdeki malzemelerin taşınması konusunda dedelerimizden gelen tecrübelerle bizlerde 50 seneyi aşkındır bu sektörün içindeyiz.

Çalışanlarımızla aramıza hiçbir engel koymadan herkesin sorumluluk alanlarını en iyi şekilde kullanmaları için gereken eğitimlerimizi onlara veriyoruz.

Ulaştırma Bakanlığının taşıma sektörüne verdiği çeki düzeni sonuna kadar destekledik ve destekliyoruz, kanunlaşan her kuralı yani belgeleri ilk alan şirketlerin başında geliyoruz.

Personel taşıma konusunda sürekli ilkleri yaşattık, araç içi kamera ve takip cihazlarını biz geliştirip ilk kullanan şirketiz. Araçlarımızı kullanan iş ortaklarımızı (biz şoför arkadaşlarımıza iş ortağımız diyoruz ) sürekli eğitiyoruz, İBB nin verdiği Toplu Taşıma Aracı Sürücü belgesini ilk alan şirketimiz olmuştur.

Bizler araçlarımızda bulunan misafirlerimizin sağlıklarını ve konforlarını en önde tutarak hizmet vermekteyiz.

İstanbul trafiğinde zaten tüm enerjilerini kaybeden misafirlerimizin araçtan indiğinde kaybettikleri enerjilerinin yerine geldiğini görmek bizleri mutlu etmektedir. Herkesin özellikle iş ortaklarımızın İlk Yardım Eğitimlerini almalarını ve bilgileri taze tutmalarını sağlamaktayız.

LOJİSTİK TURİZM BÜNYESİNDE İNSANI, DOĞAYI VE HAYVANLARI SEVMEYEN KİMSENİN İŞİ OLMAYACAKTIR.

HEDEF VE İLKELER
LOJİSTİK HİZMETLERİ
  • Şirketimiz server ve elektronik cihaz taşıması konusunda yurt dışı eğitimi almış teknik elemanlarla bu işi yapmaktadır.
  • IT odası ve server kabinetlerinin demontaj ve montaj işlerini yaparak en sağlıklı şekilde taşınması konusunda uzman bir kadroya sahiptir.
  • Ofis taşıması konusunda paket çözümler üreterek hizmetimizi en iyi şekilde yapmaktayız.
PERSONEL TAŞIMA
  • Bu konuda Lojistik Turizm olarak tek hedefimiz var, İstanbul trafiğinde geçirilen zamanı en aza indirmek ve personeli iş yerlerine enerjileri yerinde ve moralleri yüksek ulaştırmaktır.
  • En yeni teknolojileri kullanarak yüksek model araçlarla, eğitimli tüm evrak ve belgeleri tam sürücü kardeşlerimizle yolumuza devam etmekteyiz.