TEKLİF İSTEYİN

  Şirketimiz başkanı , İngiltere de eğitimini bitirip Londra’da server taşıma konusunda uzman şirketlerle bu konuda 3 sene çalışarak elektronik anlamda hassas taşıma tecrübesine kavuşmuştur. Ülkemizde ilk olarak elektronik cihaz taşıma işine şirketimiz öncülük etmiştir.
  IT odaları PC, server ve hassas taşıma isteyen elektronik cihazları Türkiye’nin her yerine taşıyabilen antistatik özel araçlarla hizmet vermekteyiz.
  Örneğin; HITACHI G 1000 gibi taşınması gerçekten çok tehlikeli serverların 20 derece’den fazla yatırılmadan taşınması gerektiğini taşıma ekibimiz bilir, bu konularda teknik ekibimiz ve taşıma ekibimiz sürekli eğitilmektedir.
  20 senedir hiçbir hata yapmadan serverlarınızı çalışır vaziyette teslim ettik, demontaj ve montaj esnasında lokasyondan ayrılmadan bekleyip son kontrolleri yaparız ve daha sonra ayrılırız.
  Güç kaynaklarınız taşınma sırasında akülerden ayrılarak taşınır, aküleriniz özel olarak yapılmış içleri kurşun kaplı araçlarımızla ADR eğitimi almış belgeli elemanlar vasıtasıyla güvenli bir şekilde lokasyona teslim edilir.
  Eğer serverınız ve içindeki bilgileriniz değerliyse, bizi tercih ediniz.
  Tüm taşımalarımız Anadolu Sigorta güvencesindedir.